Про компанію / Полімекс-Мостосталь Україна / Історія компанії

Історія компанії

Компанію "Полімекс-Мостосталь Україна" було створено в 2006р.

Компанія "Полімекс-Мостосталь Україна" пропонує генеральний підряд у виконанні будівельних робіт, а також надає послуги з антикорозійного захисту металоконструкцій методом гарячого цинкування, здійснює піскоструйні та фарбувальні роботи. Всі види робіт виконуються згідно з європейськими стандартами.

У генеральному підряді "Полімекс-Мостосталь Україна" спеціалізується на будівництві промислових, торгівельних, комерційних та соціально-побутових об’єктів.

Компанія "Полімекс-Мостосталь Україна" використовує багатий досвід Polimex-Mostostal S.A. – лідера польських будівельно-інженерних фірм, який котирується на Біржі цінних паперів у Варшаві та є власником "Полімекс-Мостосталь Україна".

До групи "Полімекс-Мостосталь" належить також завод по виробництву металоконстру­кцій, який знаходиться в м. Червонограді, Львівської області («Червоноградський завод металоконстру­кцій»). Завод виготовляє вироби згідно з європейськими стандартами.

На даному етапі компанія "Полімекс-Мостосталь Україна" будує завод по антикорозійній обробці металоконструкцій методом гарячого цинкування в м. Житомирі. Цей завод – потужністю 50 000 тон на рік – буде найбільшим заводом з цинкування серед існуючих на території України. На заводі буде встановлено сучасне обладнання відомих світових виробників. Технологічна лінія буде оснащена ваннами розміром 13,0 х 1,6 х 3,3м, що дозволить оцинковувати металоконструкції габаритами 12,8 х 1,5 х 2,9м і максимальною масою 9 тон.

 

 

 

Всі права захищені.